Facebook Sosyal Medya

Reklamını yapacağımız içerikle ilgili olarak bir facebook sayfası oluşturmak ve kullanıcıları bu sayfaya davet etmek etkilidir. Dikkat çekici başlıklar her zaman tıklanma oranı yüksek olan ve akılda kalan başlık tipleridir. İçeriğimizi doğru zamanda paylaşmak en ince çizgidir. Günlük, haftalık yada aylık olarak oluşturacağımız bu paylaşım takvimi sayesinde takipçileriniz ne zaman paylaşım yapacağımızı bilirler. Unutmayın etkili olan reklam yada tanıtım yapmak değildir, onu nasıl yaptığımızdır. Bu yüzden yaratıcı olmak kazandırır.

Instagram Sosyal Medya
Instagramın kaliteli ve sade bir arayüzü oluşu, yüksek etkileşim oranı ve sosyal medya samimiliği ile ürün sergilemek için uygun bir alanı vardır. Bu nedenle de, kısa sürede markaların müşterileriyle birebir etkileşim almada en başarılı oldukları platforma dönüşmüştür. Kaliteli imaj ile beraber hedef kitleye uygunluk doğru saptanabildiğinde ortaya oldukça etkileyici sonuçlar çıkabiliyor. Bu da beraberinde markalara sosyal medya üzerinden daha fazla insana ulaşmayı ve sektöre yeni ve başarılı bir reklam modelini kazandırıyor.
Sponsorlu Reklam
Klasik banner’a göre biçim, şekil ve uygulama açısından farklılık taşıdığı için daha efektif bir yöntem olarak kabul edilebilen sponsorlu reklamlar,  kullanıcıların reklamların varlığını kolay hissetmeleri açısından büyük etkiye sahip. Aynı zamanda sponsorlu reklamlar tanıtımları kolaylaştırmaktadır.
Facebook ve Instagramın oldukça geniş bir kitleye hitap etmesi ve markaların bu kitleler arasında kendi hedef kitlesini rahatlıkla seçerek reklam yapabilmesi Facebook ve Instagram reklamlarını oldukça etkili ve değerli kılmaktadır.
Tanıtım Filmi

Firmanızı ve ürünlerinizi görsel açıdan tanıtmanın en kolay ve en etkili yoludur. Geniş kitlelere hitap etmesinin yanısıra öne çıkartmak istediğiniz ürünlerinizi daha etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz. Tanıtım videoları, kısa metrajlar halinde çekilen fotoğraf ve/veya videoların montajlanıp, hedef kitleye etkili bir şekilde sunulmasıdır. Sosyal medya, websiteniz ve sponsorluk üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Gelişmekte olan ekipmanlar ile gün geçtikçe daha profesyonel ve daha az maliyetli tanıtım videoları elde etmeniz mümkündür.